Eti Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı Kanal 3 Televizyonu’nun yayın hayatına başlaması nedeniyle yoğun iş programına rağmen Dempaş Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Demirayak’ın ricası üzerine özel helikopteriyle dün Afyonkarahisar’a geldi ve Dempaş Tesisleri’ne indi oradan Kanal 3’e geçerek incelemelerde bulundu. Ulusal kanalımız Kanal3’ün yayın hayatına başlamas ınedeniyle Dempaş Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Demirayak Bey’in ricasını kırmayarak Eti Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı Afyonkarahisar’a geldi. Özel helikopteriyle Dempaş Tesisleri’ne inen Kanatlı burada Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve İkbal Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salim Pancar’ın da yer aldığı “İş ve Dostluk Toplantısı’na katıldı. Toplantının ardından Kanal 3 Televizyonu’na geçen Eti Grubu Başkanı Firuzhan Kanatlı ve beraberindeki heyet Megabirlik Medya Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte televizyon binasını ve stüdyoları gezdi. Kanal 3 hakkında kendisine ayrıntılı bilgi verilen Kanatlı yeni yayına giren televizyonumuz Kanal 3’ü çok beğendiğini umduğundan fazlası olduğunu dünya standartlarında bulduğunu ve Kanal 3’ün bölgenin tanıtımı için büyük bir fırsat olacağını söyledi. Kanatlı “Kanal 3’ün tüm Avrupa kuzey Afrika Rusya’nın Türkiye’ye yakın tarafları ve Azerbaycan’dan izleniyor olmasından büyük heyecan duydum” dedi. Kanatlı daha sonra da Ana Haber’de yayınlanmak üzere program çekimine katıldı.