![NEVZAT SİNAN ASALETEN ATANMALI - ZAFER GAZETESİ 16 ŞUBAT 2007](https://www.afsiad.org.tr/imgs/950x534x2/2014/09/14.jpg)
“Vali Vekili Nevzat SİNAN ilimizde uzun zamandır görev yapmakta,ilimizin sorunları konusunda da olumlu çalışmalar yapmaktadır.Asaleten ilimizde görev yapması Afyonkarahisar’ın menfaatine olacaktır”diyen AFSİAD Başkanı Hüsnü SERTESER:
“Vali Vekili Nevzat SİNAN vekaleten yapmış olduğu görevi asaleten yapmasını isteriz.Hava kirliliği ve şiddet olaylarına karşı yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisini takdir ediyoruz.İlimizde asaleten görev yapmasını arzuluyoruz” dedi.